خانه   |   درباره ما   |   تماس با ما

تهیه و نصب برنامه حسابداری سندین

تهیه و نصب

تهیه نرم افزار

برای تهیه نرم افزار ابتدا با توجه به صنف شغلی خود یکی از بسته های نرم افزار را انتخاب و دانلود کنید. توضیحات و شرح کاملی برای هر بسته از برنامه در قسمت معرفی محصولات موجود است. ضمناً فایل راهنمای نرم افزار را نیز بهمراه برنامه دانلود کرده و در طول مدتی که برنامه را بطور آزمایشی استفاده می کنید آنرا مطالعه کنید. قبل از خرید و ثبت نرم افزار مطمئن شوید که به تمام قسمتهای برنامه اشراف دارید و فایل راهنما را خوانده اید. (در فایل راهنمائی که فعلا در وبسایت قرار داده شده اطلاعات تمامی ویرایشها گنجانده شده است) .

نصب نرم افزار

نرم افزاری که از وبسایت دانلود می کنید بصورت یک فایل زیپ شده (zip) می باشد که حجم آن بسته به ویرایشی که انتخاب کرده اید بین 2 تا 3 مگابایت می باشد. پس از دانلود شدن فایل آنرا به یک درایو (Drive) از هارد دیسک خود که درایو مخصوص ویندوز نباشد، کپی کنید. (معمولاً درایو ویندوز همان درایو C می باشد). سپس فایل را از حالت زیپ شده خارج کنید. برای این کار روی فایل زیپ کلیک راست کرده و گزینه Extract All یا Extract Here را انتخاب کنید.

این فایل زیپ شامل یک فولدر است که درون آن دو فایل با نامهای sandian.exe (فایل اجرائی) و sandian.data (بانک اطلاعات) وجود دارد. همانطور که مشاده می کنید برنامه فایل راه اندازی (setup) ندارد برای کار کردن با آن فقط کافیست همین فولدر را در هر جائی از کامپیوتر خود کپی کنید و فایل sandian.exe را اجرا نمائید.

شما می توانید فولدر برنامه را (با اندکی محدودیت اجرائی) روی فلش دیسک خود کپی کنید و آنرا در کامپیوترهای دیگر نیز اجرا کنید یا روی کامپیوتر های دیگر کپی کنید و یا در یک مسیر خاصی از شبکه فولدر مورد نظر را به اشتراک بگذارید (Share Folder) و از سایر کامپیوتر های شبکه به آن متصل شوید. فقط بخاطر داشته باشید که ثبت یک برگه عملیاتی یا ثبت سند حسابداری فقط در کامپیوتری مقدور خواهد بود که عمل ثبت نرم افزار روی آن صورت گرفته است. ولی برای انجام هرگونه عملیات دیگر اعم از مشاهده اطلاعات ثبت شده و عملیات گزارش گیری و پرینت و ... چنین محدودیتی وجود ندارد و شما روی هر کامپیوتر دیگری می توانید برنامه را استفاده کنید.

ثبت نرم افزار

برای استفاده از نسخه کامل و بدون محدودیت شما می بایست پس از دانلود اقدام به ثبت نرم افزار نمائید. برای ثبت نرم افزار به روشی که در صفحه مربوط به ثبت نرم افزار آمده است اقدام نمائید. در صورتی که نرم افزار خود را ثبت نکنید تمامی سندهای حسابداری و فرمهای مبلغ دار همگی با مبلغ صفر ذخیره خواهند شد و محدودیتهای دیگری نیز در قسمتهای مختلف برنامه مشاهده خواهید کرد.