خانه   |   درباره ما   |   تماس با ما

ثبت نرم افزار حسابداری سندین

ثبت نرم افزار

طریقه ثبت نرم افزار

برای ثبت نرم افزار برنامه را اجرا کرده و در آخرین منو (درباره) گزینه ثبت نرم افزار را انتحاب کنید. درپنجره ای که باز می شود در کادر بالای پنجره مقابل واژه Code شماره ای درج شده است که این عدد ویژه کامپیوتر شماست. شما بایستی این شماره رابه یکی ازروشهای زیر به ما اعلام کنید و یک شماره سریال چهار بخشی دریافت کنید. شماره سریال چهار بخشی را در چهار کادر که در همان پنجره مقابل واژه Your Serial مشاهده می شود وارد کنید و کلید ثبت را بزنید. پس از حدود ده دقیقه در صورتی که سریال را صحیح وارد کرده باشید برنامه ثبت خواهد شد و نوار زرد رنگ زیر پنجره سبز خواهد شد و اگر سریال وارد شده صحیح نباشد نوار برنگ قرمز ظاهر خواهد شد.

توجه: ممکن است کد ویژه کامپیوتر شما در همان لحظه ای که پنجره باز می شود ظاهر نگردد. در صورتی که کد ویژه خالی بود چند دقیقه صبر کنید و مجدداً پنجره ثبت نرم افزار را باز کنید.

توجه: عملیات ثبت نرم افزار زمانبر می باشد بنابراین پس از وارد کردن شماره سریال شما برای حدوداً ده دقیقه نباید از برنامه خارج شوید تا عملیات ثبت به پایان برسد. ولی می توانید پس از وارد کردن شماره سریال پنجره ثبت نرم افزار را ببندید و با بقیه قسمتهای برنامه کار کنید.

طریقه اعلام کد مخصوص و دریافت سریال چهار بخشی

1- دریافت با تماس تلفنی: با شماره 09355381919 بنام حسین ضیائی تماس گرفته و سریال را دریافت کنید.

2- دریافت از طریق سیستم خودکار پیامک (SMS): این سیستم بزودی راه اندازی خواهد شد.

3- دریافت مستقیم از وبسایت: این سیستم بزودی راه اندازی خواهد شد.